Recenze Corsair

Přidáno: 10. ledna 2012

• Odolnost
  • Velikost
  • Kapacita

Tento flash disk mám už nějakých 5-6 let a jsem s ním nadmíru spokojený. I přes relativně surové zacházení je flashka stále jako nová a ani jednou nebyla v opravě. Nevadí jí voda, prach ani nárazy. V současné době už má pro mě však nedostatečnou kapacitu a rychlost přenosu při velkém množství položek také není nejlepší...
Tomu, kdo ale shání nezničitelný flash disk a nevadí mu ani malá kapacita, mohu Corsair Voyager 4GB vřele doporučit.

Ověřený zákazník Obchůdeček Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2011

Zakoupeno v Obchůdeček

• velikost, odolné pogumované provedení

Mohu doporučit

• Kapacita, rychlost, odolnost
  • zatím nezjištěno

Přidáno: 19. listopadu 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Vysoká kapacita za dobrou cenu.

Super!

Přidáno: 23. září 2011

• Vzhľad budiaci dojem odolnosti
  • Odolnosť, ktorá vďaka zle držiacemu krytu nebude pri každodennom používaní (nedajbože na klúčenke) nijak závratná

Tento USB klúč som si už pomerne dávno kúpil v 2GB verzii a pred ukončením záruky sa mi podarilo stratiť príliš ľahko odnímateľný kryt (opotrebovanie) a následne časom aj funkčnosť. Známy, ktorý si kupoval verziu s vyššou kapacitou mal kryt voľný od začiatku bez nutnosti opotrebovania, riešil to lepiacou páskou.
Celkovo vzato mi design pripadá, že je riešený aby hral na efekt tj. vyzeral odolne, každopádne ani s niekoľkoročným odstupom pri zoznámení sa s novšími kusmi tohto modelu reálne odolný nieje.
Osobné doporučenie je vyhnúť sa tomuto modelu oblúkom. V prípade záujmu o vysokú odolnosť si radšej priplaťte, alebo dokúpte vodotesné púzdro za pár korún. S ním budete dlho hľadať konkurenciu, ktorá bude slúžiť horšie.

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. září 2011

Zakoupeno v suntech.cz

• není co dodat, funkční i po nechtěném oprání :-)

stabilní a kvalitní značka na trhu

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2011

Zakoupeno v OK Computers

• Rychlý, odolný
  • Oproti ostatním flashkám o hodně větší, z obrázku to nepoznáte. Zabere díky tomu dva sloty.

Kvalitou rychlý, ale už postrádá výhodu flešek a to malou velikost.

Přidáno: 13. června 2011

• splňuje mé požadavky

viz předchozí

Přidáno: 24. dubna 2011

(naposledy upraveno 24. dubna 2011)

potreboval jsem odolnou fleshku

Zakoupeno v Aukro.cz

• POMĚR CENA VÝKON, KAPACITA

Přidáno: 28. prosince 2010

• rychlost přenosu dat
  • gumový vnějšek - pádem se nezničí

supr flashka

Přidáno: 19. prosince 2010

• Odolnost
  • Šířka

Tuto flashku mám už víc jak pět let (ještě v 2G verzi), používám ji téměř každodenně a stále funguje na jedničku. Rychlost přehrávání dat mi naprosto vyhovuje. Výborná je odolnost materiálu, ze kterého je vyhotovena. I po všech těch letech vypadá stále jako nová, žádné známky opotřebování či poničení.
Někomu může dělat problém sundávací čepička - ztratit se mi ji zatím za ty roky nepovedlo, ale dost často hledám, kam jsem ji položila.
Taky je problém v šířce těla disku, protože na svém stařičkém notebooku mám jen dvě usb těsně nad sebou a při zasunutí disku není možné mít v druhém usb zárveň myš, což je velké mínus. Každopáně tomu, kdo má na počítači usb víc, tento problém odpadá.

Přidáno: 21. listopadu 2010

• Kvalitní USB flash disk z odolným povrchem
  • Tlustý gumový obal občas dělá potíže při blízko umístěných USB vstupech.

Kvalitní "flashka" která i svým povrchem uchrání Vaše data. Právě ale její povrch je její nevýhodou. Když jsou konektory USB příliš blízko sebe umístěné, může flaska tlačit na další konektory. Proto bude občas muset použít USB prodlužovák a to už neni, tak příliš praktické.
I přestu můžu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

• odolný
  • rychlý přenos dat
  • dobrá povrchová úprava
  • . nemám

Tutu Flashku mám již asi dva roky a za tu dobu jsem s ní naprosto spokojený. Nezaznamenal jsem jediný problém co se týká záznamu dat či třeba že by se data ztratily či byly nečitelné. Kolegovi se sice stalo, že vše z Flashky odstranil a stále mu to hlásilo že je téměř plná, ale toto odstranil a opět fungovala bez problémů. Co se týká provedení, nemohu k tomuto říct jediné špatné slovo. Její povrch je dobře zpracován, padne dobře do ruky, neklouže a manipulace s ní je potom velice příjemná. Co možná lze vytknout je krytka. Po určité době se "vytahá", je to přeci jenom guma, takže potom lehce sklouzne při sebemenším otěru. Je tu tak možnost její ztráty. Kolega to vyřešil tak, že si ji k flashce prostě přidělal maličkým řetízkem. :-)Závěr: Mohu doporučit, pracuje bez problémů. Cena za ní je myslím víc než přijatelná. Pokud bych se rozhodaoval unovu ke koupi, zvážil bych však větší kapacitu než jen 4 GB.

Přidáno: 8. září 2010

(naposledy upraveno 28. května 2012)

• Gumový obal
  • Dírka na klíče
  • Celkem velká přenosová rychlost
  • Kryt sjíždí
  • Velikost u konektoru

Tahle flashka je opravdu jedna z mála dobrejch. Jediné mnou zaznamenané nevýhody byli: Gumový obal asi po dvou měsích sjíždění se odlepil a teď když vytahujete flashku za konec tak vám může zůstat v ruce jen ta guma. A pokud máte blbou desku, nebo prostě USB porty blízko sebe, tak většinou nepočítejte s tím, že by se do toho vedlejšího ještě něco vešlo.
Až na ten sjíždějící kryt je vše ok. Gumu můžete klidně nosit na klíčích a neutrhne se (fakt pevná). Viděl jsem jak tuhle flashku hodili do vařící vody a pořád fungovala. Nebo fungovala i když jí přejeli autem :-) Dnes flash disk po dvou letech používání je lidově řečeno jeho obal mírně "zasyflenej"...

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2010

(naposledy upraveno 7. srpna 2010)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Nahrává bez problému, zvuk je kvalitní, koupil jsem tento výrobek k autorádiu a spokojenost po všech stránkách
  • o ničem nevím

Jako doplněk k autorádiu doporučuji

Zobrazuji 341 - 360 ze 370 recenzí 1...15 16 17 [ 18 ] 19