Recenze Corsair

Zakoupeno v Aukro.cz

• POMĚR CENA VÝKON, KAPACITA

Přidáno: 28. prosince 2010

• rychlost přenosu dat
  • gumový vnějšek - pádem se nezničí

supr flashka

Přidáno: 19. prosince 2010

• Odolnost
  • Šířka

Tuto flashku mám už víc jak pět let (ještě v 2G verzi), používám ji téměř každodenně a stále funguje na jedničku. Rychlost přehrávání dat mi naprosto vyhovuje. Výborná je odolnost materiálu, ze kterého je vyhotovena. I po všech těch letech vypadá stále jako nová, žádné známky opotřebování či poničení.
Někomu může dělat problém sundávací čepička - ztratit se mi ji zatím za ty roky nepovedlo, ale dost často hledám, kam jsem ji položila.
Taky je problém v šířce těla disku, protože na svém stařičkém notebooku mám jen dvě usb těsně nad sebou a při zasunutí disku není možné mít v druhém usb zárveň myš, což je velké mínus. Každopáně tomu, kdo má na počítači usb víc, tento problém odpadá.

Přidáno: 21. listopadu 2010

• Kvalitní USB flash disk z odolným povrchem
  • Tlustý gumový obal občas dělá potíže při blízko umístěných USB vstupech.

Kvalitní "flashka" která i svým povrchem uchrání Vaše data. Právě ale její povrch je její nevýhodou. Když jsou konektory USB příliš blízko sebe umístěné, může flaska tlačit na další konektory. Proto bude občas muset použít USB prodlužovák a to už neni, tak příliš praktické.
I přestu můžu jedině doporučit.

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

• odolný
  • rychlý přenos dat
  • dobrá povrchová úprava
  • . nemám

Tutu Flashku mám již asi dva roky a za tu dobu jsem s ní naprosto spokojený. Nezaznamenal jsem jediný problém co se týká záznamu dat či třeba že by se data ztratily či byly nečitelné. Kolegovi se sice stalo, že vše z Flashky odstranil a stále mu to hlásilo že je téměř plná, ale toto odstranil a opět fungovala bez problémů. Co se týká provedení, nemohu k tomuto říct jediné špatné slovo. Její povrch je dobře zpracován, padne dobře do ruky, neklouže a manipulace s ní je potom velice příjemná. Co možná lze vytknout je krytka. Po určité době se "vytahá", je to přeci jenom guma, takže potom lehce sklouzne při sebemenším otěru. Je tu tak možnost její ztráty. Kolega to vyřešil tak, že si ji k flashce prostě přidělal maličkým řetízkem. :-)Závěr: Mohu doporučit, pracuje bez problémů. Cena za ní je myslím víc než přijatelná. Pokud bych se rozhodaoval unovu ke koupi, zvážil bych však větší kapacitu než jen 4 GB.

Přidáno: 8. září 2010

(naposledy upraveno 28. května 2012)

• Gumový obal
  • Dírka na klíče
  • Celkem velká přenosová rychlost
  • Kryt sjíždí
  • Velikost u konektoru

Tahle flashka je opravdu jedna z mála dobrejch. Jediné mnou zaznamenané nevýhody byli: Gumový obal asi po dvou měsích sjíždění se odlepil a teď když vytahujete flashku za konec tak vám může zůstat v ruce jen ta guma. A pokud máte blbou desku, nebo prostě USB porty blízko sebe, tak většinou nepočítejte s tím, že by se do toho vedlejšího ještě něco vešlo.
Až na ten sjíždějící kryt je vše ok. Gumu můžete klidně nosit na klíčích a neutrhne se (fakt pevná). Viděl jsem jak tuhle flashku hodili do vařící vody a pořád fungovala. Nebo fungovala i když jí přejeli autem :-) Dnes flash disk po dvou letech používání je lidově řečeno jeho obal mírně "zasyflenej"...

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2010

(naposledy upraveno 7. srpna 2010)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Nahrává bez problému, zvuk je kvalitní, koupil jsem tento výrobek k autorádiu a spokojenost po všech stránkách
  • o ničem nevím

Jako doplněk k autorádiu doporučuji

Přidáno: 17. července 2010

Zakoupeno v Alza.cz

• Rychla, mala a cenove dostupna flash

Přidáno: 4. července 2010

• odolné tělo
  • přijatelná rychlost
  • kvalitní zpracování
  • Lehce sundatelná krytka, stalo se mi, že jsem jí ztratil
  • u první flash se mi podařilo úplně jednoduše vytáhnout konektor a flash se stala nepoužitelnou

Tento flash disk jsem si koupil již podruhé (poprvé s kapacitou 512 mb, podruhé s 2gb ) a můžu říct, že jsem s ní nadmíru spokojený. Disk je poměrně rychlý a co je důležitější, je odolný proti nárazům. Pogumované tělo chrání jádro disku víc jak dostatečně. Disky Corsair jsou kvalitní jak po stránce zpracování povrchu tak i samotné karty..nemu síte se tedy bát, že by vaše gumová hračka (ve smyslu flash disku: - ) ) po měsíci užívání přestala pracovat. Vřele doporučuji.

Rou2705 Rou2705

Přidáno: 16. března 2010

• odolné tělo
  • rychlý přenos dat
  • krytka není nijak připevněna, dá se lehce ztratit

S tímto produktem jsem spokojena, máme již několik let a je bez problému. Snese i horší zacházení, má pogumované tělo. V balení byla i šňůrka na krk, s ní se tak líp hledá. Horší už je to s krytkou, která při používání flash disku nelze nijak připevnit, ale je volně, takže už je ztracená :(
Letos k Vánocům jsme věnovali rodičům tuto flešku jen s vyšší kapacitou a jsou zatím také spokojeni.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2010

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• schopná věcička na přenašení dat
  • bohužel jsem měl 2GB a stalo se mi, že mi po 2letech bezdůvodně odešla-dával jsem si pozor

je lepší jak kovová
zatím kladné
zatím ok.
určitě
cena produktu
hlavně na to aby mi to dlouho vydrželo

Přidáno: 27. ledna 2010

• odolnost
  • velice rychlé čtení i zápis
  • kvalitní provedení
  • může i spadnout
  • vyšší cena

Docela dobrá flashka především pro lidi, kteří potřebují něco odolného.Tento typ spojuje odolnost a rychlost v jednom, což je velice praktické. Flashku jsem viděla v obchodě, ale koupila jsem si jiný typ, který se mi líbil více svým tvarem. Jinak zajisté doporučuji, je to dobrá flashka.

Přidáno: 16. ledna 2010

• Voděodolná
  • Podpora bootování
  • Indikace pomocí LED diody
  • Trochu vyšší cena

Flash disk je hlavně dobře odolněj co se týče rychlosti tak ta je dostačujcí.Podporuje bootování což se hodí pro update biosu a podobně.

Přidáno: 16. ledna 2010

• Kapacita 32GB
  • Rychlost přenosu dat při čtení 31 Mb/s
  • Rychlost přenosu dat při zápisu 15 Mb/s
  • Přijatelné rozměry
  • Vytvořena z hliníku pro maximální odolnost
  • Příliš vysoká cena

Flash disk klade důraz především na odolnost a však ani rychlost čtení a zápisu není špatná ale vše se bohužel odvíjí na ceně která je moc vysoká.

Přidáno: 15. ledna 2010

• Kapacita 64GB
  • ReadyBoost technologie
  • Pogumování
  • Odolnost vůči třesku a vlhkosti
  • Značka
  • Příliš vysoká cena

Flash disk má skvěli design a hodně dobrou odolnost slušnou rychlost i čtení dat.Řeklbych že je až moc přemrštěná ta cena ale bohužel značka je značka alespon podporuje technologii ReadyBoost.

Ověřený zákazník itek.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2009

Zakoupeno v itek.cz

• Super fleška.

Nemá chybu, jen na krk věšet za flešku a nikoliv za obal.

Přidáno: 24. srpna 2009

• Cena a kvalita v tom nejlepším poměru
  • Špičková pověst značky TechniSat
  • Bezchybná lokalizace češtiny
  • Evropský design, nadstandardní vybavení
  • V manuálu chybí schéma DO s popisem funkcí tlačítek
  • Výstupy Euro SCART choulostivé na přesnou aretaci

Přístroj Technisat DIGIPAL 2 DVB​-T je vhodný pro příjem všech volných programů digitální pozemní televize. Jednoduchá obsluha s mnoho funkcemi v českém menu zaručí přehledné ovládání.

Přístro​j je schopný automaticky vyhledat všechny volné TV a Rádio programy. Elektronický programový průvodce nabízí u mnoha programů ​(pokud jsou informace vysílány​) kompletní týdenní program a informuje diváka o filmových premiérách.

Aktu​alizace software z PC se provádí přes RS​-232 na levém boku přístroje nebo přímo z antény. Propojení přístroje s televizorem nebo VCR se provádí Scart kabelem. Náročnější diváci ocení i propojení koaxiálního kabelu s domácím kinem v digitální kvalitě Dolby Digital AC3.

Mode​l DIGIPAL 2 DVB​-T je v kombinaci s pokojovou nebo směrovou anténou vhodným přístrojem pro příjem digitální pozemní televize.

Zobrazuji 361 - 380 ze 380 recenzí 1...15 16 17 18 [ 19 ]